Samsung SP4004H

Kategorie: Samsung Harddisky Datum: 31.1.2009
Pevný disk, jehož výrobcem není nikdo jiný než společnost Samsung, nese označení SP4004H. Tento disk je učebnicovým příkladem produktu pro široké využití. Rychlost je 7 200 ot./min. a vyrovnávací paměť 2 048 KB. Z toho lze usuzovat, že se nejedná o žádné low-end řešení. Ostatně to se ve výsledném výkonu také ukázalo. Výsledky sice nedopomohly hard disku až na stupně vítězů, ale společně s cenou jej umístily v lepším středu žebříčku. Samsung SP4004H je tudíž IDE zařízením, které využijete v případě, že preferujete slušný výkon a nepotřebujete maximální kapacitu. To vše samozřejmě získáte za poměrně výhodnou cenu. O tomto tvrzení vypovídají i tři hvězdičky, které disk získal jak v hodnocení poměru "cena/výkon" tak i v kategorii "výkon".

Klíčová slova neboli t(A)gy:   Samsung, SP4004H,

Jaký je šestý den v týdnu?


Obnova na externím disku
Obnova z externího disku všech výrobců s rozhraním USB, FireWire, eSATA, Thunderbolt a LAN. Jedno a vícedisková řešení. Mechanické a elektronické závady.
Obnova z HDD
Obnova z disku (HDD/SSD) z notebooku, PC, Mac, NAS nebo RAID pole všech výrobců a modelů s rozhraním PATA, SATA, SCSI, SAS, M.2.
Obnova z paměťové karty
Obnova z karty všech výrobců a typů. Typicky SD/SDHC/SDXC, CompactFlash CF, CFast, CFExpress. Vyčítání přímo z paměťového čipu u elektronických závad.