Panasonic SDHC Class 10

Kategorie: Pamětové karty Datum: 22.3.2009
Před rokem se na trhu objevila Panasonic 32GB SDHC karta Class 6, která získala ocenění TIPA 2009. Panasonic však nezahálí a představil nové SDHC karty rychlostní třídy Class 10. Ty jsou součástí specifikace SD Card Specification Ver.3.0, která zajišťuje ještě lepší výkony, zejména pro nahrávání HD videosekvencí.

Karta má nabídnout sekvenční zápis minimálně tří 3MB snímků za sekundu, maximální rychlost pak povyskočila na 22 MB/s. To však není o mnoho vyšší hodnota než u dnešních Class 6 karet Panasonic, které nabízí 20 MB/s. V Evropě budou tyto paměťové karty k dispozici do konce května v kapacitách 4 GB, 8 GB, 16 GB a 32 GB.Klíčová slova neboli t(A)gy:   Panasonic, SDHC, Class 10, Class10,

Jaký je šestý den v týdnu?


Obnova na externím disku
Obnova z externího disku všech výrobců s rozhraním USB, FireWire, eSATA, Thunderbolt a LAN. Jedno a vícedisková řešení. Mechanické a elektronické závady.
Obnova z HDD
Obnova z disku (HDD/SSD) z notebooku, PC, Mac, NAS nebo RAID pole všech výrobců a modelů s rozhraním PATA, SATA, SCSI, SAS, M.2.
Obnova z paměťové karty
Obnova z karty všech výrobců a typů. Typicky SD/SDHC/SDXC, CompactFlash CF, CFast, CFExpress. Vyčítání přímo z paměťového čipu u elektronických závad.