Hitachi Deskstar T7K250 HDT722525DLAT80

Kategorie: Hitachi Harddisky Datum: 22.1.2009
Pokud pátráte po výkonném ATA (PATA) pevném disku, který by nabízel současně i nadstandardní datový prostor, možná vás zaujme produkt s modelovým označením HDT722525DLAT80. Na rozdíl od svého kapacitně menšího příbuzného (Deskstar 164 GB) nabízí disk vyšší kapacitu i výkon. Poměr ceny vůči datovému prostoru není tak příznivý jako u produktu Deskstar 164 GB, nicméně s ohledem na další produkty v testu si zasluhuje pozornost. Kromě dobrého celkového výsledku (Drive Index) v testu Sandra 2005 SR2 se může pochlubit i nadprůměrnou propustností dat po sběrnici i výkonem vykázaným v pomocném testu, který obsahují ovladače nForce4. Celkově lze produkt Hitachi Deskstar T7K250 uživatelům doporučit, ovšem jen těm, kteří nehledají produkt pro sběrnici SATA.

Klíčová slova neboli t(A)gy:   Hitachi, Deskstar, T7K250, HDT722525DLAT80, Hitachi Deskstar,

Jaký je šestý den v týdnu?


Obnova na externím disku
Obnova z externího disku všech výrobců s rozhraním USB, FireWire, eSATA, Thunderbolt a LAN. Jedno a vícedisková řešení. Mechanické a elektronické závady.
Obnova z HDD
Obnova z disku (HDD/SSD) z notebooku, PC, Mac, NAS nebo RAID pole všech výrobců a modelů s rozhraním PATA, SATA, SCSI, SAS, M.2.
Obnova z paměťové karty
Obnova z karty všech výrobců a typů. Typicky SD/SDHC/SDXC, CompactFlash CF, CFast, CFExpress. Vyčítání přímo z paměťového čipu u elektronických závad.