Hitachi Deskstar T7K250 HDT722516DLAT80

Kategorie: Hitachi Harddisky Datum: 22.1.2009
Hitachi Deskstar T7K250 HDT722516DLAT80 Zařízení společnosti Hitachi nabízí atypických 164 GB datového prostoru a dlouhé modelové označení. Pod ním se skrývá pevný disk standardu ATA, pocházející ze známé série Deskstar. Příslušnost k modelové řadě lze rozpoznat na první pohled podle typicky stříbrného kovového povrchu i specifických tvarů. V testech jsme u produktu naměřili nejvyšší datovou propustnost po sběrnici mezi počítačem a diskem (118,9 MB/s). Naměřená hodnota znamená v kategorii ATA úctyhodný výkon. Velmi dobře si produkt vedl i v dalších testech, jak v testovacím systému Sandra 2005, tak i v jednoduchém testu od ovladačů nForce4. Pokud vám dostačuje kapacita 164 GB a hledáte ATA disk, doporučujeme produktu věnovat pozornost. Nabídne vám jak vysoký výkon, tak nízkou pořizovací cenu.

Klíčová slova neboli t(A)gy:   Hitachi, Deskstar, T7K250, HDT722516DLAT80, Hitachi Deskstar, ,

Jaký je šestý den v týdnu?


Obnova na externím disku
Obnova z externího disku všech výrobců s rozhraním USB, FireWire, eSATA, Thunderbolt a LAN. Jedno a vícedisková řešení. Mechanické a elektronické závady.
Obnova z HDD
Obnova z disku (HDD/SSD) z notebooku, PC, Mac, NAS nebo RAID pole všech výrobců a modelů s rozhraním PATA, SATA, SCSI, SAS, M.2.
Obnova z paměťové karty
Obnova z karty všech výrobců a typů. Typicky SD/SDHC/SDXC, CompactFlash CF, CFast, CFExpress. Vyčítání přímo z paměťového čipu u elektronických závad.