Hitachi Deskstar 7K400 HDS724040KLSA80

Kategorie: Hitachi Harddisky Datum: 22.1.2009
Společnost v minulosti převzala vývoj i výrobu pevných disků od IBM. Jak se zdá, pokračuje Hitachi ve vývoji harddisků úspěšně, alespoň tak lze soudit podle údajů o prodejnosti. Zařízení s názvem HDS724040KLSA80 patří do produktové řady 7K400 a nabízí nejvyšší kapacitu v našich testech úctyhodných 400 GB datového prostoru. Produkt je navržen tak, aby s počítačem komunikoval pomocí rozhraní SATA. Z tohoto důvodu obsahuje disk SATA datový i SATA napájecí konektor. Uživatele, kteří nemají po ruce napájecí redukci, potěší, že Deskstar obsahuje i starý typ napájení Molex. Z výkonového hlediska se nám disk líbil. V testech dopadl dobře a navíc nabízí i podporu technologie NCQ (Native Command Quing).

Klíčová slova neboli t(A)gy:   Hitachi, Deskstar, 7K400, HDS724040KLSA80,

Jaký je šestý den v týdnu?


Záchrana na externím disku
Záchrana z externího disku všech výrobců s rozhraním USB, FireWire, eSATA, Thunderbolt a LAN. Jedno a vícedisková řešení. Mechanické a elektronické závady.
Záchrana z HDD
Záchrana z disku (HDD/SSD) z notebooku, PC, Mac, NAS nebo RAID pole všech výrobců a modelů s rozhraním PATA, SATA, SCSI, SAS, M.2.
Záchrana z paměťové karty
Záchrana z karty všech výrobců a typů. Typicky SD/SDHC/SDXC, CompactFlash CF, CFast, CFExpress. Vyčítání přímo z paměťového čipu u elektronických závad.