Záchrana dat a obnova souborů z notebooku. Specializované pracoviště pro oblast Česká republika a Slovensko od 1997.

Současné notebooky a další typy mobilních počítačů jsou konstruovány a maximálně přizpůsobeny pro snadné přenášení. Vysokokapacitní pevné disky, výkonnější procesory, nižší hmotnost a delší životnost baterie znamená, že můžeme mít s sebou na cestách velké množství osobních i pracovních dat.

Zatímco přenosnost notebooku a snadná dostupnost potřebných souborů kdykoliv a kdekoliv je velmi příjemná a žádoucí vlastnost, je nutné vědět, že je vyvážena výrazně zvýšeným rizikem ztráty souborů po otřesu nebo pádu, vystavením extrémním teplotám (jak chlad, tak horko), nebo například politím notebooku.

Pokud jste na svém přenosném počítači, jako je notebook, ultrabook, netbook, macbook atd. ztratili z jakéhokoliv důvodu data, neprodleně nás kontaktujte. V MyBlueDay jsme specialisté na službu obnova dat z notebooku bez ohledu na značku a použitou platformu! Pomůžeme vám obnovit nejen vaše ztracené soubory na notebooku, ale především klid v duši.

Potřebuji zachránit data z notebooku. Mohu se na vás obrátit?

Jistě! Naši vysoce kvalifikovaní technici se specializací na záchranu dat udělají vše pro rychlou a bezpečnou obnovu vašich souborů z notebooku bez ohledu na značku nebo typ použitého úložiště. Pomůžeme vám tedy u následujícího hardware a software:

 1. Libovolný model notebooku každého výrobce (Acer, Apple, Asus, Compaq, Dell, eMachines, Fujitsu, Gigabyte, HP, Lenovo/IBM, MSI, Samsung, Sony, Toshiba)
 2. Každý operační systém a systém souborů (nejčastěji Windows, Apple MAC OS, Linux ...), viz. podporované systémy a platformy
 3. Mechanické HDD, SSD, hybridní HDD, PCMCIA + PC card, mSATA SSD disky
Potřebujete obnovit data z notebooku? Využijte možnosti bezplatné neinvazivní diagnostiky notebooku nebo disku a doručte nám notebook nebo vyjmutý pevný disk k posouzení stavu. Záruku na vaše zařízení vždy zachováme! Nejste-li si jisti jak správně postupovat, kontaktujte nás na NONSTOP24 linkách 722 150 150 a 728 150 150.

Typické důvody vedoucí ke ztrátě dat a stavy po kterých probíhá obnova ztracených dat z notebooku

I když jsou níže uvedeny nejběžnější příčiny, které vedou následně ke ztrátě nebo nedostupnosti dat na notebooku, je nezbytné vnímat každý případ jako unikátní. A to je důvod, proč specialisté na záchranu dat v MyBlueDay provedou bezplatné posouzení stavu před vlastní obnovou dat z vašeho notebooku!

 1. Fyzické poškození v důsledku otřesu nebo pádu
 2. Spontánní selhání hardware notebooku
 3. Škody způsobené kondenzací vlhkosti nebo politím kapalinou
 4. Vystavení extrémnímu chladu nebo teplu
 5. Přepětí ze sítě nebo použitím nevhodného zdroje
 6. Omylem smazané soubory
 7. Náhodné zformátování nebo přeinstalování systému
 8. Smazané nebo zrušené oddíly / logické jednotky
 9. Poškozený systém souborů i vlivem vadných sektorů
 10. Poškození záloh nebo aplikačních dat
Pozor !   velmi častou chybou, která často způsobí to, že je obnova dat na notebooku výrazně komplikovanější a nákladnější, je následný provoz notebooku po nehodě. Platí, pokud jste na notebooku z jakéhokoliv důvodu ztratili data, notebook v žádném případě nepoužívejte a netrapte dalším provozem!


Jaký je šestý den v týdnu?


Záchrana na externím disku
Záchrana z externího disku všech výrobců s rozhraním USB, FireWire, eSATA, Thunderbolt a LAN. Jedno a vícedisková řešení. Mechanické a elektronické závady.
Záchrana z HDD
Záchrana z disku (HDD/SSD) z notebooku, PC, Mac, NAS nebo RAID pole všech výrobců a modelů s rozhraním PATA, SATA, SCSI, SAS, M.2.
Záchrana z paměťové karty
Záchrana z karty všech výrobců a typů. Typicky SD/SDHC/SDXC, CompactFlash CF, CFast, CFExpress. Vyčítání přímo z paměťového čipu u elektronických závad.