Samsung SpinPoint SP4002H

Kategorie: Samsung Harddisky Datum: 1.11.2008
Posledním zařízením ze série Samsung SpinPoint je model SP4002H. Možná se někomu může zdát, že kapacita je již sotva dostatečná pro dnešní nároky, které jsou vzhledem k objemnosti operačních systémů a aplikačních balíků nemalé. Ovšem pravdou je, že 40 GB stále pro běžné účely dostačuje a v blízké budoucnosti stále bude pokud tedy budete brát v úvahu, že pro kancelářské PC je potřeba systém Windows XP, MS Office XP a pár dalších programů. Z výkonového hlediska se disk řadí k méně výkonným produktům v dnešním porovnání. Přestože disponuje rotací 7 200 otáček za minutu, nepovedlo se mu vybojovat žádné zvlášť dobré hodnocení a jeho hlavní výhodou je v dnešní době především nízká absolutní pořizovací cena. Hledáte-li tedy disk pro levné kancelářské PC, je SpinPoint SP4002H vhodným kandidátem. Pokud nedáte přednost obdobnému zařízení v podání konkurenčního WD400BB.

Klíčová slova neboli t(A)gy:   Samsung, SpinPoint, SP4002H, 40GB,

Jaký je šestý den v týdnu?


Obnova na externím disku
Obnova z externího disku všech výrobců s rozhraním USB, FireWire, eSATA, Thunderbolt a LAN. Jedno a vícedisková řešení. Mechanické a elektronické závady.
Obnova z HDD
Obnova z disku (HDD/SSD) z notebooku, PC, Mac, NAS nebo RAID pole všech výrobců a modelů s rozhraním PATA, SATA, SCSI, SAS, M.2.
Obnova z paměťové karty
Obnova z karty všech výrobců a typů. Typicky SD/SDHC/SDXC, CompactFlash CF, CFast, CFExpress. Vyčítání přímo z paměťového čipu u elektronických závad.