A-Data uvádí SSD s vlastnostmi flash disku

Kategorie: SSD Disky Datum: 18.1.2010

Společnost A-Data připravila nový produkt s označením N002, který využívá rozhraní USB 3.0 (zpětně kompatibilní s USB 2.0) a Serial ATA 3 Gbps. Díky tomu nabídne i přes USB kabel vysokou datovou propustnost, jež činí 200 MB/s při čtení a 170 MB/s při zápisu. Jde pochopitelně o sekvenční čtení/zápis.

Nový N002 má přijít na trh už tento měsíc a bude k dispozici v kapacitách 64, 128 a 256 GB. Od výrobce také dostaneme možnost bezplatného stažení software UFDtoGO a Norton Internet Security™ 2010 (60denní zkušební verze).Klíčová slova neboli t(A)gy:   a data, ssd, n002,

Jaký je šestý den v týdnu?


Záchrana na externím disku
Záchrana z externího disku všech výrobců s rozhraním USB, FireWire, eSATA, Thunderbolt a LAN. Jedno a vícedisková řešení. Mechanické a elektronické závady.
Záchrana z HDD
Záchrana z disku (HDD/SSD) z notebooku, PC, Mac, NAS nebo RAID pole všech výrobců a modelů s rozhraním PATA, SATA, SCSI, SAS, M.2.
Záchrana z paměťové karty
Záchrana z karty všech výrobců a typů. Typicky SD/SDHC/SDXC, CompactFlash CF, CFast, CFExpress. Vyčítání přímo z paměťového čipu u elektronických závad.