Western Digital a Silicon Drive III SSD

Kategorie: SSD Disky Western Digital Datum: 22.3.2009
Společnost Western Digital dnes oznámila své SSD disky, které jsou výsledkem akvizice SiliconSystems za 65 milionů dolarů. Novinka nese název Silicon Drive III a nabízí funkce jako PowerArmor či SiSMART, velikostí se jedná o 1,8“ i 2,5“ disky.
Western Digital Silicon Drive III
Využít můžete konektivitu SATA i PATA a rychlost čtení u SATA modelů je až 100 MB/s a zápisu 80 MB/s. PATA verze pak nabídnou rychlosti 85 MB/s a 60 MB/s. Menší 1,8“ verze jsou dostupné v kapacitách 30 GB a 60 GB, SSD velikosti 2,5“ si můžete pořídit od 30 GB do 120 GB. Záruka má být pětiletá, ale o ceně se společnost nezmínila.

Klíčová slova neboli t(A)gy:   Western Digital, SiliconDrive III, SSD, SiliconDrive, Silicon Drive,

Jaký je šestý den v týdnu?


Obnova na externím disku
Obnova z externího disku všech výrobců s rozhraním USB, FireWire, eSATA, Thunderbolt a LAN. Jedno a vícedisková řešení. Mechanické a elektronické závady.
Obnova z HDD
Obnova z disku (HDD/SSD) z notebooku, PC, Mac, NAS nebo RAID pole všech výrobců a modelů s rozhraním PATA, SATA, SCSI, SAS, M.2.
Obnova z paměťové karty
Obnova z karty všech výrobců a typů. Typicky SD/SDHC/SDXC, CompactFlash CF, CFast, CFExpress. Vyčítání přímo z paměťového čipu u elektronických závad.