Transcend StoreJet 25M-R

Kategorie: Technologie Externí disky Datum: 4.3.2009
Společnost Transcend oficiálně odhalila nový nárazuodolný externí pevný disk StoreJet 25M-R, jenž nabízí dle výrobce rovněž atraktivní design s kombinací karmínové a černé barvy. Disk díky tomu také v Japonsku vyhrál ocenění G-Mark za design.

Co se týče technických specifikací, tato novinka v sobě obsahuje 2,5palcový pevný disk s rozhraním SATA o kapacitě 250, nebo 320 GB. K dispozici je rovněž tlačítko OneTouch pro automatické zálohování dat a k tomu i software StoreJet.

Odolnost pak výrobce dokazuje tím, že disk splnil testy americké armády a konkrétně šlo o MIL-STD-810F 516.5 Transit Drop, tedy odolnost proti nárazům. K tomu má silikonová vrstva uvnitř disku také posloužit pro tlumení vibrací.


Klíčová slova neboli t(A)gy:   Transcend, StoreJet, 25M R,

Jaký je šestý den v týdnu?


Záchrana na externím disku
Záchrana z externího disku všech výrobců s rozhraním USB, FireWire, eSATA, Thunderbolt a LAN. Jedno a vícedisková řešení. Mechanické a elektronické závady.
Záchrana z HDD
Záchrana z disku (HDD/SSD) z notebooku, PC, Mac, NAS nebo RAID pole všech výrobců a modelů s rozhraním PATA, SATA, SCSI, SAS, M.2.
Záchrana z paměťové karty
Záchrana z karty všech výrobců a typů. Typicky SD/SDHC/SDXC, CompactFlash CF, CFast, CFExpress. Vyčítání přímo z paměťového čipu u elektronických závad.