Samsung SpinPoint SP0812C

Kategorie: Samsung Harddisky Datum: 22.1.2009
Pevný disk Samsung SpinPoint SP0812C nabízí na dnešní dobu malou datovou kapacitu. Pouhých 80 GB možná příliš mnoho uživatelů neosloví, nicméně i přesto jsme jej do testů zařadili. Pokud potřebujete počítač bez nároků na skladování obrovských kvant dat, je mnohdy zbytečné investovat do 200GB či větších a především dražších produktů. Ostatně jak je vidět, SP0812C představuje cenově velmi dostupný pevný disk. Dodejme, že rozhodně ne nejpomalejší. V testech dopadl disk obstojně. Nenabízí absolutně maximální výkon, ale umístil se na velmi dobré pozici. Produkt je navržen pro rozhraní SATA a obsahuje jak datový SATA, tak napájecí SATA konektor. Zajímavostí je přítomnost přepínačů (jumperů), kterými se běžný uživatel nemusí vůbec zabývat.

Klíčová slova neboli t(A)gy:   Samsung, SpinPoint, SP0812C,

Jaký je šestý den v týdnu?


Obnova na externím disku
Obnova z externího disku všech výrobců s rozhraním USB, FireWire, eSATA, Thunderbolt a LAN. Jedno a vícedisková řešení. Mechanické a elektronické závady.
Obnova z HDD
Obnova z disku (HDD/SSD) z notebooku, PC, Mac, NAS nebo RAID pole všech výrobců a modelů s rozhraním PATA, SATA, SCSI, SAS, M.2.
Obnova z paměťové karty
Obnova z karty všech výrobců a typů. Typicky SD/SDHC/SDXC, CompactFlash CF, CFast, CFExpress. Vyčítání přímo z paměťového čipu u elektronických závad.